Aktuality

Prodej bytů

Prodej bytů ve Vile Hřebanka v Praze na Smíchově byl zahájen. Prodejcem je společnost Moravská stavební, a. s. Kontaktovat

Občanská vybavenost

Lokalita nabízí v docházkové vzdálenosti základní a mateřskou školu, několik restaurací, obchodů, dětské hřiště a několik parků. Jen dvě minuty cesty je autobusová a tramvajová zastávka, která zajišťuje rychlé spojení do centra Prahy. Více informací

Průběh výstavby

Stavební práce jsou v plném proudu. Pro více informací se můžete podívat do galerie na projektovém webu. Fotogalerie

O projektu

Vila Hřebenka je situována v těsné blízkosti parku Klamovka, na okraji známé pražské rezidenční čtvrti. Nabídne prostorné byty od 2+kk po 4+kk, s terasami a garážovým stáním.
Lokalita nabízí bohatou občanskou vybavenost, v docházkové vzdálenosti nejdete základní a mateřskou školu, několik restaurací, barů, obchodů a dětské hřiště. Poblíž také naleznete lékárnu, poštu a bankomat. V dojezdové vzdálenosti se nachází Obchodní centrum Nový Smíchov, vzdálené jen 5 minut jízdy, případně Metropole Zličín (10 minut cesty).
V blízkém obchodním centru Nový Smíchov se nachází velké multikino, poblíž vily je také divadlo. V okolí se nachází řada parků včetně Petřína se známou rozhlednou a dalšími atrakcemi. Sportovní vyžití umožňuje, mimo jiné, okolí bývalého strahovského stadionu, kde se nachází několik hřišť a inline dráha.
Máte-li zájem o byt ve Vile Hřebenka navštite projektový web: